Athenasoft INTERCENBUD

INTERCENBUD to największa w Polsce baza realnych cen do kosztorysów stworzona z myślą o coraz większych wymaganiom inwestorów, wykonawców, biur kosztorysowych, firm sporządzających i weryfikujących kosztorysy oraz wszystkich osób, które zajmują się w swojej codziennej pracy wyceną inwestycji budowlanych.

Baza Intercenbud jest z każdym kolejnym kwartałem unowocześniana, a jakość pozyskanych przez producenta danych charakteryzuje się wysoką aktualnością. Jeśli jesteś osobą lub firmą zajmującą się budownictwem, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie dobrej jakości bazy danych z informacjami na temat aktualnych cen do kosztorysów.

Zamówienie bazy Intercenbud to doskonały sposób na to, aby w prosty i szybki sposób zdobyć aktualne i kompletne ceny niezbędne do kosztorysowania. Co więcej, możesz ją zamówić w wygodnej wersji elektronicznej, dzięki czemu możesz korzystać z niej na wielu urządzeniach (laptop, tablet, smatrfon).

Zamówienie bazy Intercenbud to doskonały sposób na to, aby w prosty i szybki sposób zdobyć kompletne i aktualne informacje o cenach producentów i usługobiorców działających na polskim rynku.

Intercenbud vs Sekocenbud

Obie te bazy cen mogą są równie dobre, w zależności od tego, jakie są ich założenia i cel. Ważne jest, aby wybrać bazę cen, która realnie odpowiada Twoim potrzebom i celom. Jeśli masz jakieś konkretne pytania na temat tych baz cen do kosztorysów, to chętnie na nie odpowiemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ...

Jaki program kosztorysowy wybrać?

Spis treści Jaki program do kosztorysowania wybrać?Na co zwrócić uwagę wybierając program…

Czym jest BIM – Building Information Modeling?

BIM (ang. Building Information Modeling) to metoda projektowania i zarządzania budynkami, w…

Kosztorysant budowlany – ile zarabia i czym się zajmuje?

Spis treści Ile zarabia kosztorysant budowlany i jak nim zostać?Czym zajmuje się…

Czym są Katalogi Nakładów Rzeczowych?

Spis treści Czym jest KNR?Czym jest Katalog Nakładów Rzeczowych?Co znajduje się w…